دوشنبه, 17 تیر 1392 ساعت 04:30

دریافت نشان کمربند آبی از فدراسیون مربوطه به خاطر تلاش در گسترش این ورزش در تاجیکستان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
به پاس قدردانی از خدمات سفیر جمهوری اسلامی ایران در گسترش ورزش به ویژه ورزش تکواندو کمربند آبی از سوی فدراسیون تکنواندو و هیئت تکنواندو استان تهران به دکتر علی اصغر شعردوست اهداء شد.
در گواهینامه ای که هیئت تکواندو استان تهران صادر کرده است آمده است به پاس کوشش های ارزشمند شما در گسترش ورزش رزمی تکواندو  به دریافت گواهینامه کمربند آبی مفتخر می شوید.
همچنین در لوح سپاس هیئت تکواندو که توسط آقای امیران بستان آبادی مربی و داور رسمی فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران به سفیر جمهوری اسلامی ایران تقدیم شد آمده است:
«در حرکت کاروان بشری به سوی کمال و تعالی بدون شک آنان که در افشاندن بذر فرهنگ، علم، ورزش و آگاهی و اهتمام در بالندگی و شکوفایی فرهنگ ورزش و انسان دوستی از روی تعهد، اخلاص، ایمان و اعتقاد به رسالت خویش پرداخته اند نقش اساسی و مهمی ایفا نموده اند که هیچ زبان و بیانی توان توصیف آن را ندارد. و خدای سبحان (جل و علی) قادر به درک مقام شامخ این عزیزان و عطای اجر آنهاست.
سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان جناب آقای دکتر علی اصغر شعردوست
از تلاش و همکاری صادقانه شما سرور گرامی در حل مشکلات دانشجویان ایرانی و همکاری لازم برای برگزاری مسابقات ورزشی تکواندو در بین ایرانیان مقیم تاجیکستان که نشان از شایستگی و درایت جنابعالی دارد به دریافت لوح سپاس مفتخر می گردید. از ایزد منان مسئلت داریم تلاشهای خالصانه و خدمات مؤثر شما در راستای تحقق برنامه های علمی و ورزشی و نیز ترویج و اعتلای فرهنگ انسان دوستی همواره تداوم یابد.
به همراه این لوح سپاس به دریافت گواهینامه رسمی کمربند آبی فدراسیون تکواندو  جمهوری اسلامی ایران مفتخر می گردید. امید است همیشه شاهد استمرار تلاشها و موفقیتهای روز افزون شما بزرگوار باشیم. »
 
 
 
 
خواندن 830 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 17 تیر 1392 ساعت 04:30

نظر دادن

روز ملی شعر و ادب پارسی- شهریورماه 1400

یادی از دوران نمایندگی در مجلس شورای اسلامی

پشت صحنه حضورم در برنامه زير نور ماه در شبكه جهانى سحر

تازه ها

فصلی نوین در روابط تهران و دوشنبه - صفحه اول روزنامه جام جم 1400/06/28

فصلی نوین در روابط تهران و دوشنبه - صفحه اول روزنامه جام جم 1400/06/28

دوشنبه, 05 مهر 1400 17:55

اولین سفر خارجی رئیس‌جمهور محترم به کشور همزبان، هم‌فرهنگ و هم‌آیین تاجیکستان با موفقیت‌های جدی و پردامنه‌ای مواجه بود. در این سفر، علاوه بر عضویت رسمی جمهوری اسلامی ایران در...

در سوگ علی مرادخانی، سترگ سکاندار سفینة فرهنگ و هنر (روزنامه اطلاعات1400/03/18)

در سوگ علی مرادخانی، سترگ سکاندار سفینة فرهنگ و هنر (روزنامه اطلاعات1400/03/18)

شنبه, 05 تیر 1400 09:47

ای قبلة جان کجات جویم جانی و به جان هوات جویم دیروز چو آفتاب بودی امروز چو کیمیات جویم اگرچه مرگ «داد» است، اما آدمی این «داد» را برنمی‌تابد و عشق آدمی به حیات...

بهار خونين قدس ( صفحه اول روزنامه اعتماد1399/02/29)

بهار خونين قدس ( صفحه اول روزنامه اعتماد1399/02/29)

پنج شنبه, 30 ارديبهشت 1400 16:33

شيون‌هاي زن نگهبان تاكستان در شب، مرا بيدار مي‌كند؛ و غريو باد شمال را مي‌شنوم در بيشه زيتون؛ كه نوحه سر كرده و در گوش من سوگنامه ملت سختكوش مرا، ملت شكست خورده مرا تكرار...

رمضان و شهید رمضان (روزنامه اطلاعات یکشنبه 1400/2/19)

رمضان و شهید رمضان (روزنامه اطلاعات یکشنبه 1400/2/19)

یکشنبه, 19 ارديبهشت 1400 16:30

رمـــضان المبارک با نام مبارک على(ع) پیوند خورده است. نام و یاد شهید رمضان، این با فضیلت ترین ماه خدا با نام و یاد پیشواى پرهیزکاران و عطر شهادت حضرتش...

حق تكثير كليه محتواى تصويرى، صوتى و نوشتارى اين وبسايت متعلق است به على اصغر شعردوست .